Wirtualne forum tajwańskich maszyn do obróbki metali dla polskiego rynku części samochodowych
Ringier Trade Media we współpracy z PZPM i miesięcznikiem „MECHANIK” zaprasza na wirtualną konferencję dla firm zajmujących się obróbką metalu na potrzeby branży motoryzacyjnej. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele kluczowych producentów części samochodowych i motocyklowych. Dyskusja będzie dotyczyła bardzo aktualnego tematu: jak rozpocząć automatyzację lini produkcyjnej lub poszerzyć już wdrożone modernizacje, aby sprostać rosnącym wymaganiom i dołączyć do łańcucha dostaw takich firm, jak Solaris czy Volkswagen.
Podczas dwugodzinnego wirtualnego forum czterech ekspertów z rynku motoryzacyjnego i ośmiu przedstawicieli międzynarodowych firm dostarczających technologie przedstawi, w jaki sposób automatyzacja zapewnia sukces w szybko zmieniającej się branży produkcyjnej. Zaawansowane maszyny i materiały, precyzyjne narzędzia laserowe, inteligentne technologie produkcyjne i inne innowacje gwałtownie zmieniają dynamikę dzisiejszej produkcji części samochodowych i motocyklowych. Elastyczność produkcji, czyli możliwość szybkiego przełączania produkcji między różnymi projektami dla różnych klientów oraz maksymalne skrócenie przestojów – to gwarancja pomyślnego rozwoju firmy i uzyskania satysfakcji klienta z wysokiej jakości produktów i krótkiego czasu realizacji.
Ponieważ Polska jest jedynym producentem pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej i drugim co do wielkości (zaraz po Republice Czeskiej) producentem części samochodowych, jej szansą na rynku motoryzacyjnym jest rozszerzenie jakości i asortymentu produkcji. Najszybszy jest rozwój silników i układów hamulcowych, dlatego Ringier Trade Media we współpracy z magazynem „MECHANIK” zaprosił liderów tajwańskiego rynku dostawców maszyn, specjalizujących się w maszynach i akcesoriach wykorzystywanych w procesach produkcyjnych związanych z obróbką metali, do przedstawienia swojej oferty i jej unikalnych cech. Zwiększona wydajność i łatwość obsługi, elastyczność produkcji i zmniejszone zużycie materiałów – to tylko niektóre elementy pozwalające na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa.
Partnerami technologicznymi tego wydarzenia są:
- Shung Dar Industrial Co., Ltd. – producent urządzeń do tłoczenia zwojów stalowych,
- CHUMPOWER Machinery Corp. – dostawca uchwytów i systemów narzędziowych,
- SANES Presses Co., Ltd. – dostawca precyzyjnych pras mechanicznych,
- Chin Fong Machine Industrial Co., Ltd. – producent precyzyjnych i wytrzymałych pras i wykrawarek do procesów na gorąco i na zimno,
- Auto Super Co., Ltd. – producent profesjonalnych imadeł frezarskich, precyzyjnych i CNC,
- Shin-Yain Industrial Co., Ltd. – dostawca uchwytów narzędziowych, narzędzi skrawających, głowic wytaczarskich i kątowych oraz akcesoriów,
- SIMCO Spring Machinery Company – dostawca maszyn sprężynowych, maszyn do wytłaczania oraz do formowania i gięcia drutu i gięcia rur,
- DEES Hydraulic Industrial Co., Ltd. – producent pras hydraulicznych.
Celem spotkania jest też zaoferowanie możliwości rozwoju polskim producentom części samochodowych poprzez wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktów z przedstawicielami OEM oraz organizacji związanych z przemysłem motoryzacyjnym. Zaproszeni eksperci podzielą się wiedzą na temat przyszłości produkcji pojazdów i części w oparciu o trendy konsumenckie i coraz surowsze wymagania związane z ochroną środowiska.
Podczas forum Tajwańskie Stowarzyszenie Przemysłu Maszynowego przedstawi program motywacyjny dla firm zainteresowanych współpracą z tajwańskimi producentami. Dystrybutorzy, którzy podpiszą umowy z tajwańskimi dostawcami maszyn, będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach na Tajwanie w 2021 r.
Wirtualne forum tajwańskich maszyn do obróbki metali dla polskiego rynku części samochodowych online,
udział bezpłatny
1 grudnia 2020 r.
godz. 9.30–11.45
zarejestruj się:
Konferencja będzie okazją do wysłuchania wystąpień ekspertów:
Jakub Faryś |
|
|